Bardzo się cieszymy bo po raz kolejny będzie nas gościć Brandysówka! Piękne widoki , pyszne jedzenie (szczególnie pierogi ) i przemili ludzie – to wprost idealne miejsce by odpocząć po ukończeniu tras jakie dla Was przygotowaliśmy! 

***
Brandysówka znajduje się w sercu Doliny Będkowskiej, u stóp górującej nad krajobrazem Sokolicy. Gospodarstwo agroturystyczne oraz camping otoczone są łąkami, lasami i jurajskimi ostańcami. Środek gospodarstwa przecina potok Będkówka.

Sokolica to najwyższa formacja skalna w Jurze (blisko 80m, z wielowyciągowymi drogami wspinaczkowymi). Nieopodal szumi wodospad Szum. Tuż obok niego leży skała o dźwięcznej nazwie Dupa Słonia, oraz inne, takie jak, Iglica czy Cmentarzysko. W najbliższej okolicy znaleźć można mnóstwo atrakcyjnych do wspinaczki oraz podziwiania skał. Przez Dolinę biegnie kilka szlaków turystyki pieszej i rowerowej.

 Przypominamy, że będzie to nasze wspólne miejsce odpoczynku, więc PAMIĘTAMY O SPRZĄTANIU PO SWOICH PSACH, ale także PO SOBIESzanujmy się!