Trzeci Niebieski Dogtrekking, który odbył się 07.04.2018 w Reczkowym zostanie w naszej pamięci, jako wyjątkowe, pełne pozytywnej energii wspomnienie! Po raz kolejny doświadczyliśmy magii tej imprezy: wspaniałe psiaki, jeszcze cudowniejsi ludzie, przepiękne miejsce i jak zwykle zresztą – słoneczna  pogoda!

Wszystko wskazuje na to, że tym razem pobiliśmy rekord!🎖
W zawodach wzięło udział 277 👫 osób z 214 🐾 psami! Chcielibyśmy wszystkim z całego serca podziękować za wsparcie i obecność. Wspólnie na rzecz dzieciaków ze Szkoła Podstawowa nr 41 Specjalna w Zabrzu zebraliśmy 5000 zł – to niesamowity wynik! 💕

Dodatkowo, dzięki hojności niektórych zwycięzców Wolontariusze Fundacja Człowiek Dla Zwierząt zawieźli do przytuliska dla bezdomnych zwierzaków 76,5 kg karmy! 

Na kolejne podziękowania zasługują także nasi kochani Sponsorzy i Partnerzy! 💝 To głównie dzięki nim impreza mogła tak wyglądać. Nie sposób wymienić, jak wiele udało się wraz z nimi zorganizować. W związku z tym raz jeszcze DZIĘKUJEMY:

 TropiDog, naszemu głównemu sponsorowi za wsparcie i przekazanie pełnowartościowej karmy dla zwycięzców oraz extra gadżetów do pakietów startowych!

 CADM Automotive za wsparcie finansowe zawodów oraz ufundowanie rewelacyjnych medali, które z pewnością będą dla Was wspaniałą pamiątką!

 Przychodnia weterynaryjna NASZA i dr Hanna Bobka za to, że była z nami przez CAŁĄ imprezę i z wielkim zaangażowaniem dbała o zdrowie i bezpieczeństwo czworonogów, ale także i ludzi!

 Compass za udostępnienie profesjonalnych map byście się nie zgubili podczas trasy. P.S. Mapy, które mogliście znaleźć w pakietach startowych to także prezenty od tego wydawnictwa!

 Sali.pl za przekazanie wspaniałych nagród i niespodzianek, które przydadzą się każdemu dogtrekkerowi, a także za odwiedzenie nas z turbo kolorowym stoiskiem pełnym pasów, szelek, czy smyczy idealnych do uprawiania sportów z psami!

 KOSTKAhulajnoga za przybycie do nas ze swoim stoiskiem, hulajnogami, ale przede wszystkim za organizację rewelacyjnych zawodów i konkursów dla dzieciaków. Emocji było bez liku! Jesteśmy pewni, że po takich prezentacjach niejeden zawodnik zastanawia się nad poszerzeniem swoich aktywności z psem także o jazdę na hulajce!

 Ryjce za przekazanie swoich produktów dla zwycięzców, a także za obecność ze stoiskiem pełnym ślicznych akcesoriów i posłań, na które nie mogliśmy przestać patrzeć!

 K9 THORN za podarowanie nagród dla zwycięzców oraz za obecność podczas imprezy razem ze stoiskiem, na którym zawodnicy mogli poznać wyposażenie taktyczne – idealne dla psów pracujących i ich przewodników.

 Ostolka za przekazanie przepięknych rękodzieł w fantazyjnych kolorach, które z pewnością od soboty będą zdobić niejednego czworonoga, ale także niejednego psiego właściciela.

 Owoc Łącki za przekazanie przepysznych, zdrowych soków, które wszyscy ze smakiem popijaliśmy przebywając na terenie zawodów m.in. tuż po przekroczeniu mety, aby nabrać sił po pokonaniu trasy.

 Gorczańska Krynica | Polskie Wody Lecznicze za ufundowanie wód, dzięki którym na trasie mogliście ugasić pragnienie!

 Pokusa za przekazanie suplementów, które trafiły do zawodników na podium. Suplementów, które wspierają niejednego psiego sportowca!

 www.trofea.pl za projekt, wykonanie i zasponsorowanie niesamowitych statuetek, które będą zdobiły niejedną półkę zwycięzców i przypominały o minionej sobocie!

 UNIDRUK Poligrafia za wsparcie przy druku map, kart startowych i innych materiałów. Za jakość i profesjonalną obsługę!

 Norafsport – sklep dla biegaczy | Skarpeter za zasponsorowanie atrakcyjnych, sportowych akcesoriów!

 Stowarzyszenie Kontakt w Zabrzu | Fundacja „Nadzieja Dzieci” za ciepło, wielkie serca, obecność i wsparcie podczas imprezy!

 Mucha – Fotografia z pasją za jak zawsze niesamowitą i jakże obszerną fotorelację, która upamiętnia wszystkie te cudowne chwile!

 Balans.dog Magdalena Śliwerska za zorganizowanie pokazu posłuszeństwa sportowego – OBEDIENCE w olbrzymich rozproszeniach i zapewnienie rozrywki naszym zawodnikom!

 KULTURAtka oraz Radio Kraków za objęcie imprezy Patronatem Medialnym, co z pewnością pomogło nam dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców!

 Nadleśnictwo Olkusz, Lasy Państwowe za otwarcie na współpracę przy organizacji zawodów i przyjazne nastawienie do psich aktywności!

Jednak przede wszystkim podziękowania należą się WAM!!!
Razem z Wami i dla Was stworzyliśmy to niesamowite wydarzenie, a Reczkowe na te kilka godzin było chyba najbardziej uśmiechniętym i rozszczekanym miejscem w Polsce. Macie także wielkie serca, które otworzyliście na potrzebujące dzieciaki – WIELKIE DZIĘKI! 

 W związku z tym, że lubimy się rozwijać, zostawiamy Wam do uzupełnienia ANKIETĘ, której wyniki pozwolą nam na wyciągnięcie stosownych wniosków na przyszłość:
 https://goo.gl/forms/gQT5qcnLIrDVFlpE3 

To co? Nie mówimy do widzenia, a do zobaczenia?! 👋

Zdjęcia z imprezy:
Mucha – Fotografia z pasją:
👉 https://photos.app.goo.gl/a4SBBJ1dt0Q8qAKG3

Sheri On Tour:
👉 https://www.facebook.com/pg/sheriontour/photos/?tab=album&album_id=1402620839884073