W poniedziałkowy poranek jeszcze kilka słów o naszym Sponsorze Głównym – TropiDog

Marka TropiDog to polski producent suchych karm dla psów. W szerokim portfolio marki znajdują się karmy premium i super premium precyzyjnie dostosowane do potrzeb, które są różne w zależności od wielkości rasy i wieku psa. Karmy TropiDog tworzone są w oparciu o unikalne formuły, które wspierają poszczególne ośrodki i układy w organizmie psów. Tworzone są z najwyższą dbałością, przy współpracy wybitnych ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt, tak by dostarczały wszystkich niezbędnych dla zdrowia składników odżywczych, dbając o zdrowie, piękny wygląd i dobrą kondycję psów. Ofertę karm uzupełniają trzy oleje dla psów: Olej rzepakowy z dodatkiem oleju lnianego i dyniowego, Olej z łososia i lnu oraz Olej z łososia.

Dlaczego karmy TropiDog są tak wyjątkowe?
 Wykorzystują różne źródła białka, m.in. pyszną jagnięcinę, wołowinę, indyka, kurczaka, kaczkę, a nawet niezwykle zdrowego łososia.
 Zawierają zdrowe dodatki, takie jak kwasy omega-3 i omega-6, algi, beta-glukan oraz taurynę i luteinę.
 Koncepcje receptur pokarmów powstają przy współpracy instytutów naukowych, ośrodków badawczych i wybitnych specjalistów w dziedzinie żywienia psów.
 Zaawansowane linie technologiczne firmy pozwalają uzyskać idealną czystość mikrobiologiczną i mikologiczną pokarmów, a także pewność powtarzalności produktu – wszystkie granulki danego pokarmu mają dokładnie te same parametry.
 Marka TropiDog może pochwalić się Certyfikacją Systemu Kontroli HACCP, Certyfikacją Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 oraz profesjonalnymi systemami do ochrony środowiska, które zapewniają ekologiczną produkcję.

www.tropidog.pl | www.zdrowy-pies.pl