📣 Ponownie będzie wspierać nas Norafsport – sklep dla biegaczy – www.norafsport.pl 

 Jest to sklep z odzieżą i akcesoriami dla biegaczy i rowerzystów. W swoim asortymencie ma odzież biegową i rowerową takich marek jak: Newline, Mico, Ullmax, Raidlight, Salco i inne.

Co mówią o sobie?

 Sami jesteśmy biegaczami i chcieliśmy stworzyć sklep, w którym znajdzie dla siebie coś nawet bardzo specyficzny i wymagający biegacz. Większość produktów w sklepie sami testujemy, dlatego możemy je wam śmiało polecać. W naszym sklepie znajdziecie zarówno odzież biegową taką jak kurtki biegowe oddychające i te lekkie i te na zimę, koszulki biegowe oddychające przede wszystkim firmy Newline, spodenki i getry biegowe te na ciepłe dni i na zimę ocieplane. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment akcesoriów biegowych i rowerowych takich jak: czapki biegowe lekkie oddychające, czapki zimowe, rękawiczki biegowe, rękawiczki rowerowe,
kołnierze, bandany, kominiarki, oświetlenia do roweru, jak również opaski z migającymi lampami dające bezpieczeństwo biegaczowi. Wielki wybór skarpet biegowych i rowerowych na pewno zadowoli każdego. W dziale Triathlon znajdziecie również stroje triathlonowe marki Newline jednoczęściowe i dwuczęściowe. Wkrótce rozszerzymy asortyment o odzież i akcesoria związane z bieganiem w górach.Biegi górskie są coraz bardziej popularne, nas one również bardziej fascynują niż „asfalt” dlatego postaramy się by każdy biegacz górski mógł znaleźć odzież biegową i akcesoria właśnie pod kątem biegów górskich. W naszym sklepie z odzieżą dla biegaczy będziecie mogli również znaleźć relacje/ foty z biegów w których bierzemy udział lub jesteśmy sponsorami. Zapraszamy do przeglądnięcia naszego asortymentu, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.