⚠️ OŚWIADCZENIE ⚠️

W związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie związaną z wciąż rozszerzającą się epidemią COVID-19 (SARS-CoV-2) podjęliśmy trudną, ale według nas jedyną słuszną decyzję o ODWOŁANIU V Niebieskiego Dogtrekkingu.

Absolutnie nie chcemy siać wśród Was paniki, ale z uwagi na Wasze zdrowie oraz zdrowie dzieci, dla których przede wszystkim organizowana jest ta impreza, musimy odroczyć jej termin. Jako Organizatorzy bierzemy za Was pełną odpowiedzialność, więc do tematu podchodzimy bardzo poważnie. Jest nam z tego powodu ogromnie przykro, gdyż włożyliśmy w organizację dużo pracy i serca, ale zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest to impreza na świeżym powietrzu, na około 300 osób, ale zagrożenie i tak jest realne, patrząc na to, co dzieje się obecnie. Nie chcielibyśmy sytuacji, w której okaże się, że ktoś po zawodach się rozchoruje i wówczas wszyscy uczestnicy zostaliby poddani kwarantannie – nie mówiąc już o tym, co w tym czasie musielibyśmy zrobić z psami… Mamy szczerą nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. Do zobaczenia na szlaku!

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej ekipy!
Monika Dobrowolska
Prezes Stowarzyszenia Miłośników Sportów Kynologicznych Wild Dogs Team