📣 Uwaga! Miło nam poinformować, że Pokusa ponownie została sponsorem Niebieskiego Dogtrekkingu! 💙💙💙

Chyba każdy miłośnik zwierząt dbający o zdrowie i kondycję swojego czworonoga zna tę markę. To polski producent naturalnych suplementów dla 🐕 psów, 🐈 kotów i 🐎 koni!

Co mówią o sobie
 Składniki naszych preparatów są 100% organiczne. Pakowane w czystej postaci, świeżo po zmieleniu, uprzednio poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania składników odżywczych. Skoncentrowane naturalne źródła antyoksydantów, witamin i składników mineralnych w naszych suplementach są łatwiej przyswajalne przez organizm, niż ich syntetyczne odpowiedniki. W obliczu zagrożeń, jakie generuje wykorzystywana niemal na każdym kroku chemia spożywcza oraz produkty GMO, coraz częściej szukamy naturalnych i tylko naturalnych dodatków do żywności.

Naszym celem nie jest tworzenie kolejnego, zbędnego imperium produkcyjnego w branży karm dla zwierząt. Pragniemy budować świadomość społeczną, jednocześnie poszerzać wiedzę na temat zdrowego i naturalnego żywienia naszych pupili, by tym samym chronić ich zdrowie. Współpracujemy z najlepszymi lekarzami weterynarii, pracownikami naukowymi i specjalistami żywienia zwierząt domowych, aby wspólnie dbać o dobrostan zwierząt. Zaufało nam setki hodowców psów i kotów rasowych w Polsce i zagranicą, a także dziesiątki osób uprawiających różne rodzaje sportów kynologicznych.

Zwycięzcy wśród swoich nagród mogą się spodziewać właśnie produktów tej marki! 🏆🏆🏆

Więcej informacji o produktach znajdziecie tutaj 👉 http://pokusa.org