No i nadszedł czas podsumowania – IV Mistrzostwa Małopolski są już przeszłością… My mamy nadzieję, że będą one naprawdę dobrym wspomnieniem 😊 – dla nas na pewno! I choć pogoda podczas dekoracji bardzo chciała popsuć nam nastroje to nie udało się! 😁💪Prawda?

Teraz przyszedł przede wszystkim czas podziękowań, podziękowań dla wszystkich tych, dzięki którym zawody mogły odbyć się właśnie w takiej formie! 💓💓💓

💙 TropiDog – naszemu Sponsorowi Głównemu za przekazanie karmy dla zwycięzców Mistrzostw oraz gadżetów i próbek, które mogliście znaleźć w swoich pakietach startowych!
💙 Sali.pl – za obecnośc podczas zawodów i oczywiście za zasponsorowanie sporej ilości nagród w postaci wspaniałego sprzętu do dogtrekkingu!
💙 Compass Wydawnictwo Turystyczne – za udostępnienie map oraz przekazane upominki, które czekały w Waszych pakietach!
💙 Puchary, Trofea, Statuetki, Medale www.trofea.pl – za wykonanie niezwykłych, jedynych w swoim rodzaju medali i statuetek, które już zdobią półki niektórych z Was!
💙 Gorczańska Krynica i Polskie Wody Lecznicze – za przekazanie pysznej wody dla naszych spragnionych zawodników!
💙 Pokusa – za ponowne wsparcie i przekazanie nagród w postaci suplementów, które powinien przyjmować każdy aktywny psiak!
💙 KOSTKAhulajnoga – za przybycie na nasze zawody ze stoiskiem i zorganizowanie mini zawodów dla dzieciaków! Dzięki Wam sporo osób po raz pierwszy miało okazję zobaczyć sprzęt, jakim są kolobeżki.
💙Norafsport – sklep dla biegaczy oraz Skarpeter – za zasponsorowanie ogromnej ilości nagród dla zwycięzców m.in praktycznej i wygodnej odzieży sportowej!
💙 Ostolka – za przekazanie dla zwycięzców unikalnych nerek i oryginalnych breloczków, a także za obecność podczas zawodów! Wasze psiaki mogły się poczuć naprawdę wyjątkowo!
💙 Ryjce – za przekazanie dla zwycięzców wspaniałych akcesoriów i obecność podczas zawodów! Każdy miał okazję pomacać i kupić fantastyczną matę dogtrekkingową dla swojego czworonoga!
💙 Dream Agility Store – za przekazanie nagród dla zwycięzców i obecność podczas zawodów ze swoim kolorowym stoiskiem, gdzie każdy psiak znalazł dla siebie coś pysznego lub praktycznego!
💙 Północne Spa – za przekazanie nagród dla zwycięzców, obecność ze stoiskiem i przede wszystkim za dawkę wiedzy podczas wykładu oraz pokazu groomerskiego!
💙 Fizjoterapeutce Mał Goś za ważny wykład dotyczący bezpiecznego rozpoczęcia biegania!
💙 Wystrój Zwierza – za przekazanie nagród w postaci voucherów na zestawy pięknych i unikalnych adresówek!
💙 Polar – za przekazanie wspaniałych nagród, którymi nie pogardziłby żaden sportowiec!
💙 UNIDRUK – za pomoc podczas przygotowań do zawodów!

💙 Kai i Shadow oraz Laurze i Soi – za to, że poświęciły swój czas i przyjechały do nas, by razem ze swoimi zdolnymi psami zaprezentować swoje umiejętności podczas pokazów frisbee! Byłyście NIESAMOWITE! 

💙 VetiCor – obu Paniom Doktor za profesjonalną opiekę medyczną, jaką otoczyły naszych czworonożnych zawodników i za kompleksowe przeprowadzenie odprawy weterynaryjnej!
💙 Mucha – Fotografia z pasją – za jak zawsze niezwykła i obszerną fotorelację z zawodów! To już taka tradycja, że zawsze po powrocie do domu każdy przebiera nogami i czeka na informację, że wszystkie zdjęcia się już przesłały! 
💙 Photo by Robert S – Stelmach Fotografia – za zaangażowanie przy fotorelacji i chęć odwiedzenia nas po raz pierwszy (mamy nadzieję, że nie ostatni) !
💙 Sheri On Tour i Anecie za wsparcie, obecność i cudowną (jak zwykle) fotorelację!
💙 Fundacja Człowiek Dla Zwierząt – za uczestnictwo i obecność podczas wydarzenia! Bardzo cieszymy się, że przyjęliście nasze zaproszenie!

No i oczywiście 💙 Brandysówka, która kolejny raz ugościła nas na swoim pięknym terenie!

Przede wszystkim dziękujemy jednak Wam! To dla Was i Waszych psiaków przez kilkanaście tygodni pracowaliśmy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik! (było?)

Przypominamy, że w 8 kategoriach, na 4 dystansach wystartowało 239 osób 👣 i 182 psy 🐾! Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami na kolejnych zawodach – dotyczy to także tych, którym tym razem nie udało się do nas dotrzeć!