📣 UWAGA! Podczas naszych zawodów znajdzie się szczęśliwiec, który otrzyma voucher na konsultację zoofizjoterapeutyczną dla psa Rehabilitacja z Psitupem | RehVet- Rehabilitacja Zwierząt

TEAM PSITUP, czyli zoofizjoterapeutki, które wykonają konsultację:

Kamila Zajdel (Podgórska)- fizjoterapeutka, zoofizjoterapeutka
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na której zdobyła kwalifikacje zawodowe Magistra Fizjoterapii. Mimo kilkuletniej nauki technik terapii dla ludzi, postanowiła połączyć wiedzę z pasją i wykorzystać nabytą wiedzę w pracy ze zwierzętami. Ukończyła Studium Fizjoterapii Zwierząt, gdzie nauczyła się postępowania wobec nowych pacjentów. Systematycznie rozwija się uczestnicząc w szkoleniach, przekładając nowatorskie techniki fizjoterapii ludzi na praktykę dla zwierząt. Wprowadza holistyczne podejście, patrząc na całościowy stan pacjenta. Prywatnie właścicielka owczarka niemieckiego – Miszki.

Natalia van Vlerken3 – absolwentka Biologii i Geologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, zoofizjoterapeutka oraz instruktorka jeździectwa. Razem z Kamilą Zajdel prowadzi Gabinet Rehabilitacji Zwierząt „Z Psitupem”, gdzie zajmuje się psimi i kocimi pacjentami z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi, a także zwierzęcymi seniorami.
Od dziecka Natalia pasjonuje się psychologią zwierząt, oraz mechaniką ich ruchu. Ponad 20-letnie doświadczenie w trenowaniu wielkich, ale delikatnych koni odzwierciedla się w stosowaniu torów kinetycznych podczas rehabilitacji mniejszych zwierzaków. Najnowszą pasją odkrytą podczas pracy w gabinecie jest hydroterapia. Właścicielka labradora Bono oraz hucuła Gutka.