Kolejnym Sponsorem nagród są Ryjce 🐺, czyli handmade dla zwierzaków i ich opiekunów inspirowany codziennymi i niecodziennymi potrzebami każdego zwierzoluba! 

***
Tworzymy to czego sami potrzebujemy w jakości z jakiej sami korzystamy. Jako matka dwóch Ryjców- Huntera i Dreja, które generują masę potrzeb, zaczęłam sama tworzyć to czego nie mogłam znaleźć lub co nie do końca spełniało moje oczekiwania.

Prowadzimy aktywny tryb życia. Jesteśmy zawodnikami dogtrekkingu, uprawiamy canicross, bikejoring, dużo spacerujemy i podróżujemy. Nasze oczekiwania względem wielu produktów są nieco inne niż przeciętnie i począwszy od wieszaków, które muszą pomieścić i utrzymać wszystkie uprzęże, szelki, obroże, smycze, linki, pasy, derki i worki (x2), a przy tym być estetyczne, tematyczne i najchętniej personalizowane (bo dlaczego drobne rzeczy nie mogą nas cieszyć? ), po lekkie, duże i grube, ale nie zajmujące dużo miejsca w podróży kocyki i legowiska dla moich umęczonych sportowców po zawodach lub górskich wyprawach. Pierwsze produkty przechodzą testy wytrzymałościowe w naszym domu, a uwierzcie, że przy moich Ryjcach to nie przelewki !

Zachęcamy do zaznajomienia się z ich asortymentem o tutaj
 https://www.facebook.com/RyjceHandmade/