Po prostu nie wyobrażamy sobie Niebieskiego Dogtrekkingu bez nich! Kolejny raz pojawi się oczywiście nasz SPONSOR GŁÓWNY – TropiDog💙
Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie w tym co robimy! 

Kilka słów o samej firmie 

👉 Marka TropiDog to polski producent suchych karm dla psów. W szerokim portfolio marki znajdują się karmy premium i super premium precyzyjnie dostosowane do potrzeb, które są różne w zależności od wielkości rasy i wieku psa. Karmy TropiDog tworzone są w oparciu o unikalne formuły, które wspierają poszczególne ośrodki i układy w organizmie psów.

👉 Dlaczego karmy TropiDog są tak wyjątkowe?

🐺 Wykorzystują różne źródła białka, m.in. pyszną jagnięcinę, wołowinę, indyka, kurczaka, kaczkę, a nawet niezwykle zdrowego łososia.

🐺 Zawierają zdrowe dodatki, takie jak kwasy omega-3 i omega-6, algi, beta-glukan oraz taurynę i luteinę.

🐺 Koncepcje receptur pokarmów powstają przy współpracy instytutów naukowych, ośrodków badawczych i wybitnych specjalistów w dziedzinie żywienia psów.

🐺 Zaawansowane linie technologiczne firmy pozwalają uzyskać idealną czystość mikrobiologiczną i mikologiczną pokarmów, a także pewność powtarzalności produktu – wszystkie granulki danego pokarmu mają dokładnie te same parametry.

🐺 Marka TropiDog może pochwalić się Certyfikacją Systemu Kontroli HACCP, Certyfikacją Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 oraz profesjonalnymi systemami do ochrony środowiska, które zapewniają ekologiczną produkcję.

Więcej na www.tropidog.pl